Şartlar ve Yasal Uyarılar

Bu bölüm sitenin ( www.mnkozmetik.com ) genel kurallarını ve yasal sorumluluklarını içermektedir. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Cihangir Mah Pürtelaş Sok. Gülen apt. Kat:1 D:6 No:40 Beyoğlu/ İstanbul adresinde bulunan MNkozmetik Şirketi (bundan böyle “MNkozmetik” olarak anılacaktır) aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. mnkozmetik.com’u ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz, değişebilecek yasal uyarı şartlarını görmeniz açısından önemlidir.

·Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan MNkozmetik sorumlu değildir. MNkozmetik, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

·MNkozmetik işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

·MN kozmetik, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

·Bu internet sitesi MN kozmetik’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. MN kozmetik, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

·MN kozmetik bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim,MN kozmetik markası ve diğer markalar, www.VanilyaClub.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. MN kozmetik’ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

·İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve MN kozmetik tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından MN kozmetik hesabının gerek mnkozmetik.com'un gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya MN kozmetik'in ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde MN kozmetik, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrica, MN kozmetik internet sitesi üzerinde yer alan "Arkadaşını Davet Et", “Sosyal Ağlarla Paylaş” vb. uygulamaları, istenmeyen Ticari İleti/ “unsolicited bulk e-mail” (UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı, tüm mevcut kazanımları da dahil olmak üzere (hediye çeki vb.) süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. MN kozmetik’ın bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.


·MN kozmetik, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.